Használt kávéfőző jó állapotban. Finom habos kávét főz.
Nincs benne adagszabályozó, addig főzi a kávét ameddig a megnyomod a gombot, így saját ízlés szerint eldönthető, hogy mennyire legyen hosszú vagy épp rövid a kávé.
A legalsó gomb a ki-be kapcsoló, még a legfelső indítja a kávét.
A második gomb a tejhabosító.
A tejhabosító részét sosem használtam, egyszer próbáltam de nekem nem működött. Elvileg a második gomb megnyomása után, meg kell várni amíg a megfelelő hőfokra melegszik és aztán elfordítani a jobb oldalon lévő csavart, ezzel elkezdi a gőzt kifújni.