
minib2023
Sziasztok!
Női(S-M) ,férfi(M-L),baba ruhákat(mindig változó☺️) , és cipőket árulok főképpen.Nézz körül nálam és nyugodtan kérdezz , nagyon szívesen válaszolok bármire-bárkinek a ruhákkal kapcsolatban.Ne félj alkudozni , rugalmas vagyok!
Köszönöm hogy elolvastad!
Legyen szép napod!🤗
- Listings
- Reviews